Американці знайшли справжнє кохання під час революції в Україні

Ісаак Вебб та Лінда Кінстлер вперше зустрілись у Києві на Майдані Незалежності у 2014 році

Ще в середній школі у штаті Мен Ісаак Вебб не міг собі уявити, що захоплення Східною Європою у кінцевому підсумку вплине на його кар’єру, допоможе знайти кохання та укласти шлюб. Але прочитавши роман Достоєвського «Злочин і кара», Вебб записався на курси російської мови та історії до сусіднього коледжу, щоб не проходити увесь перелік курсів підвищення кваліфікації у середній школі. Про це йдеться у публікації американського видання The New York Times, переклад якої пропонує Foreign Ukraine.

Коли прийшов час вступати до коледжу, Вебб сказав:

«Це був свого роду гамбіт, але він того вартий, як і багато інших речей. Я подумав, якщо показати якусь унікальність, то це зможе окупитись».

Веббу зараз 28 років, він закінчив Університет Вашингтона і Лі. Також отримав ступінь магістра у галузі досліджень Росії, Східної Європи та Євразії у Стенфорді, а у травні 2020 року отримав ступінь юриста у Каліфорнійському університеті в Берклі.

У 2014 році Вебб був у Києві за стипендіальною програмою Фулбрайта і писав статті для місцевого англомовного видання Kyiv Post. Саме в цей час з ним вийшла на контакт кореспондентка американського видання The New Republic Лінда Кінстлер. Вона висвітлювала події Євромайдану, які переросли у повномасштабну революцію.

Кінстлер зараз 29 років, вона є письменником-фрілансером й докторантом з риторики у Берклі. Закінчила Бовдін-коледж і як стипендіант Маршала отримала ступінь магістра літератури у Кембриджському університеті та ступінь магістра в галузі дослідження архітектури у Голдсмітсі Лондонського університету.

Вебб пригадує, що зустрівся з Кінстлер на Майдані Незалежності у Києві і уже будучи вражений, він помітив, що вона йому також дуже подобається.

«Вочевидь, вона була дуже талановитою письменницею й кореспонденткою, а також гарненькою», – зазначив Вебб.

У них були спільні знайомства, окрім професійних інтересів. Багато часу вони надалі проводили разом.

«Вона також розмовляла російською мовою, тому у нас просто був цілий світ спільних інтересів», – розповідає Вебб.

Він уже планував їхати до Вашингтона, де на той час проживала Лінда після повернення з Києва і вона запропонувала Ісааку залишатись на зв’язку. (Вебб незабаром стане юристом-радником в офісі юридичного радника Держдепартаменту США).

Між ними розпочалось листування і у Лінди з’явилось відчуття, що Ісаака мотивували не лише їх спільні інтереси.

«Ви ж не хочете, щоб це було тим, чи не є насправді», – зазначила Лінда.

Приїхавши до Вашингтона, Ісаак запитав Лінду чи не бажає вона зустрітись.

«Я не була упевнена чи були ці стосунки платонічними і мене дуже непокоїло, що це буде просто професійне спілкування», – розповідає Кінстлер.

Після другого побачення, Ісаак провів Лінду додому і вони вперше поцілувались. Їх стосунки розвивались швидко.

«Літо переходило в осінь і ми намагались проводити разом увесь час», – розповідає Ісаак.

11 серпня 2020 року на березі Пантер у Реймонді, штат Мен, вони одружились на очах у декількох гостей, хоча й планували пишне весілля на 170 гостей у Вашингтоні. Плани довелось змінити через коронавірус.

Ісаак та Лінда одружились в той же день, коли батьки нареченого відсвяткували 36-річчя спільного життя, а його дідусь та бабуся відзначили 64-річчя. Таким чином, 100 років шлюбу в його сім’ї уже відсвяткували.

«У підсумку усе вийшло досить добре», – резюмував Вебб.