«Вовки з Волл-стріт» у центрі Києва: як шахраї в Україні пограбували людей з 50 країн світу

Через півтора роки після масового викриття зарубіжними мас-медіа, шахрайські call-центри продовжують безкарно працювати і українська влада не може з ними впоратись

У центрі української столиці, неподалік від історичного Бессарабського ринку, знаходиться торгівельний центр «Мандарин Плаза»: з однієї сторони він заповнений модними крамницями вищого класу, а з іншої сторони знаходиться «Арена-сіті», де, окрім барів, ресторанів та стриптиз-клубів є, як не дивно, офіси. Тут працює молодь з цілого світу (навіть з Еквадору та Пакистану) і їх роботодавцем виступає найбільший шахрайський call-центр України. Про це йдеться у спеціальному репортажі британського видання Emerging Europe, повідомляє Foreign Ukraine.

Про це стало відомо у березні 2020 року, коли за допомогою 20 світових ЗМІ, зокрема ізраїльської Times of Israel, шведської Dagens Nyheter та Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) було викрито масове шахрайство у центрі європейської столиці. Шахрайська компанія була ідентифікована, як Milton Group і один з її співробітників звернувся до шведських ЗМІ, розповівши про жахливу роботу, яку вони виконують. Dagens Nyheter оснастила його прихованою відеокамерою, аби зняти, що відбувається всередині.

Юрій, який попросив не вказувати його прізвище, пройшов «тренінг» у цьому call-центрі і одразу помітив неприродні речі.

«Я пройшов співбесіду, яка тривала менше двох хвилин. Офіс виглядав трохи дивно, начебто там намагались навмисно створити атмосферу респектабельної компанії. Інструктор роздав нам буклети і пояснив, що наша робота полягатиме в обдзвоні «клієнтів» та пропозиціях до них інвестувати свої заощадження у криптовалюти. Мої сумніви ще більше загострились, коли інструктор повідомив, що їх сервіс не підлягає акредитації фінансових регуляторів, оскільки він «децентралізований». Вони пояснили нам тактику роботи з клієнтами: просто невпинно говорити, щоб у них не було часу на роздуми», – розповідає Юрій.

За його словами, інструктор навіть продемонстрував фрагменти з американського фільму Мартіна Скорсезе «Вовк з Волл-стріт» про Джордана Белфорта, брокера, який розбагатів на шахрайському продажі копійчаних акцій – в якості прикладу того, як себе поводити у телефонній розмові з клієнтами.

Це не правильно

Юрій пішов з цієї компанії після тижневого курсу стажування та поклав собі до кишені обіцяні 500 гривень. На той час він повністю був переконаний, що вони чинять щось незаконне і тому вирішив відмовитись виконувати таку роботу.

Але не в усіх такі життєві принципи, як в Юрія. У call-центрі продовжують працювати десятки, якщо не сотні людей. Швидкий пошук на сайтах з працевлаштування може продемонструвати наявність багатьох вакансій менеджерів із щедрими зарплатами. На веб-сайтах цих компаній багато стокових ілюстрацій та безглуздих висловлювань, які не пояснюють конкретну спеціалізацію їх діяльності.

У березні 2020 року з’ясувалось, що директором такої компанії був Яков Кесельман. Невідомо, яке у нього громадянство, але його акаунти у соціальних мережах свідчать, що російська – його рідна мова, він навчався у Києві та декілька років працював в Ізраїлі. У своєму деактивованому акаунті на Instagram він назвав себе «київським вовком», регулярно публікував фотографії, на яких він керує розкішними автомобілями у Дубаях та Монако.

Відповідаючи на запитання журналістів, Кесельман заявив, що деякі «клієнти» втрачають гроші, тому що «не розуміють, як працюють інвестиції».

Проте, після прочитання інтерв’ю з жертвами шахраїв, складається абсолютно протилежне враження. Dagens Nyheter розмовляла з кількома жертвами із Швеції, здебільшого пенсіонерами, які мешкають у провінційних містах та сільських районах, і їх історії вражаюче схожі.

Багато з них пов’язані з одним «торгівцем» на ім’я «Вільям Бредлі», який був іранським студентом у Києві. Таємне відео, зняте інформатором Milton Group показує, як «Вільям Бредлі» бажає одній зі своїх жертв веселого Нового року перед тим, як повісити слухавку і вихвалятись, як швед похилого віку переказав йому 150 000 доларів.

Крім того, електронні листи компаній демонструють повну зневагу шахраїв до своїх жертв. В одному повідомленні про клієнта випадково згадується, як він втратив 400 000 (незрозуміло, в якій валюті) і тепер став бідняком, проживаючи у будинку свого приятеля.

Бізнес, як зазвичай

Тепер через півтора роки з того часу, як про це стало відомо, Milton Group продовжує працювати у звичному режимі. Хоча уряд Швеції звертався до української влади з проханням вжити заходів, схоже, що нічого зроблено не було.

Milton Group – лише один із багатьох центрів шахрайства в Україні. Приблизно раз на місяць поліція публікує фотографії, на яких вони озброєні до зубів, зачиняють call-центри, зазвичай, за межами Києва.

Проте, експерти вважають це символічними жестами. За словами співробітника Дніпровської громадської організації «Рада з прав людини у боротьбі з корупцією», який забажав зберегти свою анонімність, такі call-центри почали масово з’являтись у 2014 році. І поліції важко довести їх провину.

«Вони не можуть просто прийти і провести розслідування без санкції суда. Якщо вони спробують зайти і задати запитання,  їх не пустять, оскільки наша конституція захищає приватну власність та бізнес від втручання держави. Навіть, якщо у них є ордер, такі операції легко замаскувати й важко відстежити, оскільки вони неодмінно проводяться за допомогою VPN», – зазначив експерт.

Грузинський слід

Втім, викриття у березні 2020 року можуть пояснити й інші причини такої бездіяльності. Інформатор брав участь у пафосній новорічній вечірці, яку влаштували власники компанії і побачив, як Якоб Кесельман відрекомендовував іншу людину – Давида Тодуа, громадянина Грузії та Ізраїлю, як «батька» Milton Group.

За словами інформатора, Тодуа – постійний клієнт call-центру, який завжди приходить з кількома охоронцями. OCCRP з’ясував, що Тодуа має зв’язки з діячами Об’єднаного національного руху Грузії, заснованого колишнім президентом Михайлом Саакашвілі.

Діловим партнером Тодуа у двох компаніях, зареєстрованих в Україні, є Давид Кезерашвілі, колишній міністр оборони в уряді Саакашвілі і, за іронією долі, колишній керівник фінансової поліції Грузії. Одна з компаній – Project Partners, яка розташована у сусідньому з Mandarin Plaza офісі, очолюється Гіа Гецадзе, колишнім заступником міністра юстиції Грузії та України.

Project Partners також є співвласником будівельної компанії Elitekomfortbud, яку очолює колишній міністр сільського господарства Грузії за часів правління Саакашвілі – Петре Ціскарашвілі.

Хоча OCCRP не знайшов доказів, які пов’язують когось з цих колишніх міністрів безпосередньо з call-центром, принаймні, він встановив, що Давид Тодуа – «батько» Milton Group має відмінні зв’язки з впливовими постатями.

Шахраї уже пограбували людей із понад 50 країн світу, але досі невідомо, як українська влада вирішить цю проблему і це завдає шкоди міжнародному іміджу країни та її європейським прагненням.