Поляки планують побудувати торгівельний центр у Запоріжжі

Польська компанія Unipeb SA вже має досвід роботи на українському ринку, побудувавши два ТРЦ у Харкові та Києві

Польська компанія Unipeb SA планує побудувати торгівельний центр у Запоріжжі. Про це заявив Лєшек Голамбецький, президент правління Unipeb SA у коментарі польському виданню Money.PL, повідомляє Foreign Ukraine.

«У нас є договір з інвестором на будівництво торгівельного центру у Запоріжжі, але зі зрозумілих причин (активні бойові дії, – ред.) він не буде укладений найближчим часом. Ми не припинили роботу в Україні, у нас є представництво у Львові», – повідомляє Голамбецький.

Лєшек Голамбецький

Зазначимо, що компанія Unipeb SA вже має досвід роботи на українському ринку, побудувавши два ТРЦ у Харкові та Києві. Вартість обох об’єктів перевищує 80 мільйонів євро.

Окрім торгівельних центрів, компанія також думає про будівництво готелів, офісних будівель та енергетичних об’єктів.

Unibep SA також не виключає будівництво житлових масивів з багатоквартирних будинків, на основі модулів з дерев’яною конструкцією.

Unibep Spółka Akcyjna – це одна з найбільших будівельних компаній Польщі (5 місце в списку Deloitte), яка працює в таких сегментах:

  • генеральний підряд, де основним напрямком є ​​житлове будівництво. Найбільший генпідрядник на варшавському ринку. Реалізує проекти, пов’язані з комерційним будівництвом (готелі, офіси, торговельні та сервісні об’єкти), а також промисловим будівництвом.
  • генпідряд за кордоном (Росія, Білорусь, Україна, Німеччина), переважно у сфері комерційного будівництва. Експортом будівельних послуг займається материнська компанія Unibep SA, а також компанії та представництва, присутні в країнах, де ведеться діяльність.
  • діяльність розробників через Unidevelopment SA. Зараз інвестиції здійснюються у Варшаві, Познані, Радіомі та Бєльську Підляському.
  • виробництво дерев’яних модулів, а також будівництво та монтаж багатоквартирних будинків і комунальних об’єктів на скандинавському ринку (переважно у Норвегії та Швеції).
  • будівництво доріг і мостів у північно-східній Польщі, здійснюване Департаментом інфраструктури Unibep SA. З липня 2015 року Unibep SA є 100% акціонером білостоцької компанії Budrex-Kobi, вузькоспеціалізованої компанії, яка будує мости, віадуки та водопропускні труби майже по всій Польщі.